Kalendarz firmowy – istotne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy

kalendarz sp

W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy opiera się o szereg udogodnień online, a świat wirtualny oferuje szereg rozwiązań wspierających dobrą organizację pracy biurowej. Jednakże bez przyborów fizycznych, prawdziwe biuro nie będzie istniało.

W kategorii terminarzy jeszcze długo nic nie zastąpi tradycyjnego papierowego kalendarza z notatnikiem. Doskonałym pomysłem jest zamówienie firmowego kalendarza przy okazji drukowania takich elementów jak katalog reklamowy, czy wizytówki. Warto pomyśleć o tym, by swoją działalność prezentować w każdym elemencie wyposażenia.

Korzyści posiadanie firmowego kalendarza papierowego

Kalendarze papierowe nadal cieszą się znaczną popularnością, co wynika z kilku głównych powodów. Przede wszystkim, to funkcjonalne narzędzia w codziennej pracy zawodowej, a kalendarz zwykle służy nie tylko do sprawdzania dat i zapisywania ważnych terminów. Często jest pokaźną „księgą” z kontaktami, zapiskami oraz wszelkimi istotnymi przypomnieniami.

Wśród ofert niemal każdej drukarni znaleźć można idealny model do tego celu, może to być duży notes A4 z kalendarzem lub mały, kieszonkowy kalendarzyk. Zamówienie druku własnego kalendarza firmowego niesie za sobą jeszcze jedną niebagatelną korzyść. Elegancki format z logo firmy może służyć jako element marketingowy.

Kalendarz spiralowany, jako przydatne i poręczne narzędzie biurowe

Wygoda użytkowania kalendarza, wymaga, by był on poręczny, a przewracanie kartek łatwe i szybkie. Takie udogodnienia gwarantują kalendarze spiralowane. Taki model pozwala na sporządzenie błyskawicznie notatek, łatwe segregowanie zawartości oraz wyjmowanie lub dokładanie kartek.

Kalendarz taki ma zazwyczaj twardą oprawę, a kartki dziurkowane połączone są spiralnie żyłką. W przypadku takiej formy można używać go w każdym środowisku. Doskonale sprawdza się jako notatnik na konferencjach służbowych lub spotkaniach biznesowych.

Kalendarz w formie piramidki – idealny na każde biurko

Wśród kalendarzy biurkowych warto zwrócić uwagę na stojące, eleganckie piramidki. Są to kalendarze z podstawką, wygodne w tworzeniu szybkich zapisków. Często piramidki są również łączone żyłką spiralną, dając możliwość korzystania z nich dokładnie, jak z leżących kalendarzy spiralnych.

Wybór kalendarza firmowego musi opierać się o indywidualne potrzeby. To dotyczy kwestii wielkości oraz tego, czy kalendarz będzie stał na biurku, czy ma służyć jako podręczny terminarz. Dobrym pomysłem jest wydrukowanie większej ilości firmowych kalendarzy ściennych lub stojących na biurku i obdarowanie nimi ulubionych lub kluczowych kontrahentów.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 1

Dlaczego warto włączyć sok z winogron do swojej diety?

1 grudnia 2021

Cenne właściwości winogron są znane od wieków. Winorośl uprawiano już w czasach antyku. Owoce pnączy wykorzystywano przede wszystkim do produkcji wina. Dziś na ich bazie powstają nie tylko trunki alkoholowe,…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady