Kalendarz firmowy – istotne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy

kalendarz sp

W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy opiera się o szereg udogodnień online, a świat wirtualny oferuje szereg rozwiązań wspierających dobrą organizację pracy biurowej. Jednakże bez przyborów fizycznych, prawdziwe biuro nie będzie istniało.

W kategorii terminarzy jeszcze długo nic nie zastąpi tradycyjnego papierowego kalendarza z notatnikiem. Doskonałym pomysłem jest zamówienie firmowego kalendarza przy okazji drukowania takich elementów jak katalog reklamowy, czy wizytówki. Warto pomyśleć o tym, by swoją działalność prezentować w każdym elemencie wyposażenia.

Korzyści posiadanie firmowego kalendarza papierowego

Kalendarze papierowe nadal cieszą się znaczną popularnością, co wynika z kilku głównych powodów. Przede wszystkim, to funkcjonalne narzędzia w codziennej pracy zawodowej, a kalendarz zwykle służy nie tylko do sprawdzania dat i zapisywania ważnych terminów. Często jest pokaźną „księgą” z kontaktami, zapiskami oraz wszelkimi istotnymi przypomnieniami.

Wśród ofert niemal każdej drukarni znaleźć można idealny model do tego celu, może to być duży notes A4 z kalendarzem lub mały, kieszonkowy kalendarzyk. Zamówienie druku własnego kalendarza firmowego niesie za sobą jeszcze jedną niebagatelną korzyść. Elegancki format z logo firmy może służyć jako element marketingowy.

Kalendarz spiralowany, jako przydatne i poręczne narzędzie biurowe

Wygoda użytkowania kalendarza, wymaga, by był on poręczny, a przewracanie kartek łatwe i szybkie. Takie udogodnienia gwarantują kalendarze spiralowane. Taki model pozwala na sporządzenie błyskawicznie notatek, łatwe segregowanie zawartości oraz wyjmowanie lub dokładanie kartek.

Kalendarz taki ma zazwyczaj twardą oprawę, a kartki dziurkowane połączone są spiralnie żyłką. W przypadku takiej formy można używać go w każdym środowisku. Doskonale sprawdza się jako notatnik na konferencjach służbowych lub spotkaniach biznesowych.

Kalendarz w formie piramidki – idealny na każde biurko

Wśród kalendarzy biurkowych warto zwrócić uwagę na stojące, eleganckie piramidki. Są to kalendarze z podstawką, wygodne w tworzeniu szybkich zapisków. Często piramidki są również łączone żyłką spiralną, dając możliwość korzystania z nich dokładnie, jak z leżących kalendarzy spiralnych.

Wybór kalendarza firmowego musi opierać się o indywidualne potrzeby. To dotyczy kwestii wielkości oraz tego, czy kalendarz będzie stał na biurku, czy ma służyć jako podręczny terminarz. Dobrym pomysłem jest wydrukowanie większej ilości firmowych kalendarzy ściennych lub stojących na biurku i obdarowanie nimi ulubionych lub kluczowych kontrahentów.

Może spodobać Ci się również:

photo 1603584173870 7f23fdae1b7acropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyM3x8Y2FyfGVufDF8MHx8fDE2NTM5MTY3NDMixlibrb 1.2.1q80w1080

Jak zrobić matowy lakier samochodowy?

1 maja 2022

Do zabezpieczania karoserii samochodów najczęściej wykorzystuje się metaliczny lakier o idealnym połysku. Niektórzy jednak stawiają na bardziej oryginalny efekt, przygotowując matową powłokę. To sposób pokrycia karoserii, który znany jest od…

Czytaj więcej